
Крісло для відпочинку Біонік м'яке
от 15 540 ₴
- В наличии
- Код: Диваноф
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Крісло для відпочинку Біонік :
- Висота: 105 см;
- Глибина: 80 см;
- Ширина: 75 см.
Максимальне навантаження: 150 кг.

Викраска у білий колір + 5%
УНІВЕРСАЛЬНЕ
-
Три кольори дерева и великий вибір тканин дозволяють підібрати крісло до будь якого інтер'єру.
-
При виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали
Поставте крісло в улюблене місце Вашої квартири, і насолоджуйтесь життям. Релаксуйте на самоті або в компанії друзів. Неймовірна кількість кольорів підійдуть і доповнять практично будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Divanoff |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 80 см |
| Глубина | 75 см |
| Высота с учетом спинки | 105 см |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | холофайбер, полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: от 15 540 ₴





