
Стілець Юккі металеві ніжки букле
1 640 ₴
- В наличии
- Код: Микс мебель Грейс
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стілець з металевими ніжками , ідеально підходить для кухні, вітальні або офісу.

Розмір: Висота: 79 см; Глибина: 48 см Ширина: 45 см;
Висота до сидіння: 46 см
Висота спинки: 35 см
Ширина спинки: 41 см
Глибина сидіння: 38 см
Ширина сидіння: 43 см
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: бежевий , темно сіре .
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна + тканина букле
Продаж кратно 4 шт (коробка)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Бежевый |
| Цвет обивки | Графитовый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | гнутая фанера |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Высота | 790 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 640 ₴











