Вітальня - це серце будинку, місце, де зустрічаються рідні та гості, де проводяться спільні сімейні моменти. Це приміщення відображає не лише стиль та естетику дому, але і його душу. Ось чому дизайн вітальні має величезне значення. Від правильного підбору кольорів та матеріалів до розташування меблів та аксесуарів - все це впливає на атмосферу та комфорт цього приміщення.
Пропонуємо Стінку у вітальню Етана 150 * 30 * 150 см
Матеріал - ЛДСП 16 мм
Задня стінка - ДВП 2.6 мм
Внутрішнє наповнення : полиці
Розміри : 151 х 40 х 147 см
Кольор : Артізан /Білий або Білий /Сонома
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артисан + белый, Дуб сонома + белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1500 мм |
| Глубина стенки | 300 мм |
| Высота стенки | 1500 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
Информация для заказа
- Цена: 3 425 ₴











