
Стол письменный тумба трансформер БАРІ Дуб крафт золотий
5 260 ₴
- В наличии
- Код: Неман
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл-тумба трансформер – універсальні меблі, що легко трансформуються зі стильної тумби в повноцінний робочий письмовий стіл. У складеному вигляді стіл-трансформер Тумба є компактною тумбою. У разі необхідності досить потягнути і висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте багатофункціональний письмовий стол. В розкладеному вигляді на стільниці достатньо місця, щоб виконувати різноманітні завдання: працювати чи навчатися. Адже на стіл можна поставити ноутбук, освітлювальні прилади, різні аксесуари та інші елементи. Конструкція складного стола-трансформера в розкладеному вигляді включає три шухлядки, що можна використовувати для зберігання різноманітних речей.

Параметри трансформації столу:
- Габарити столу в розсунутому (розкладеному) стані: 1400х502х720 мм
- Габарити столу в зсунутому (складеному) стані: 463х502х720 мм
- КОЛІР : Дуб крафт золотий , Дуб крафт білий .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | мобильная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 16 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 502 мм |
| Высота | 720 мм |
| Вес | 42 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 463 мм |
| Высота стола | 720 мм |
| Глубина стола | 502 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Крафт белый |
| Особенности | Выездная тумба |
Информация для заказа
- Цена: 5 260 ₴






