Нерозкладний диван — це практичне рішення для меблювання вашої оселі . Не дивлячись на те, що такі меблі не підходять для сну, вони мають ряд конкурентних переваг.

- Відсутність прив'язки до конкретного місця. Такі вироби можна встановлювати будь-де в приміщенні. Це не обов'язково має бути простір біля стіни. Також не потрібно залишати місце спереду для розкладання спального місця.
Розмір: Ширина: 1,700 мм; Глибина: 850 мм;
Характеристики:
Висота спинки: 810 мм
Висота підлокітників: 630 мм
Ширина підлокітників: 150 мм
Глибина посадки: 550 мм
Висота посадки: 480 мм
Відстань між ніжками: 1320 мм
Висота ніжки: 215 мм
Каркас: гнутоклеєна фанера + ДСП + ДВП + Дерево (масив ясена).
Основа сидіння: меблева "змійка", Наповнення: поролон 28 щільності.
Тканина: Айс 20 Silk, Велюр та ЛаттеАйс 23 Silk, Велюр Темно-Сірий .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Обивочный материал | Велюр |
| Цвет | Темно-серый |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Вид мебели | Диван, Софа |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 см |
| Глубина | 85 см |
| Высота с учетом спинки | 81 см |
| Высота сидения | 48 см |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Каркас дивана | гнутая фанера, фанера, ДСП, ДВП |
Информация для заказа
- Цена: 15 716 ₴











