
Стол стеклянный роздвижной Kirk
17 870 ₴
- В наличии
- Код: Джем
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл KIRK — ідеальне рішення для кухні чи вітальні, що поєднує естетику та функціональність. Компактний у складеному вигляді (800×1200 мм) і просторий у розкладеному (1600 мм), він легко адаптується під ваші потреби.

Металева опора з порошковим фарбуванням забезпечує довговічність і стійкість. Доступна до замовлення у 5 відтінках.
Елегантна та надійна стільниця – на вибір:
◾️ Фарбований МДФ із гартованим ударостійким і термостійким склом.
◾️ МДФ із HPL пластиком, що має високу стійкість до пошкоджень і вологи.
◾️ МДФ 19 мм, облицьований натуральним шпоном дуба та вкритий захисним лаком.
Оснащений зручним синхронним механізмом розкладання, який забезпечує легке та надійне збільшення площі стільниці для комфортних посиденьок.
KIRK – це стиль і практичність в одному рішенні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Зеленый, Желтый, Лаванда, Каштан, Венге, Кремовый, Ваниль, Бежевый, Белый, Голубой, Красный, Бирюзовый |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Серый, Белый, Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
| Каркас, ножки | МДФ, металл, стекло |
| Царговый пояс стола | металл |
- Цена: 17 870 ₴











