Диван Візит — класика з м’якими, округлими формами. Це візитка інтер’єру, яка з комфортом розмістить гостей вишуканого офісу або квартири в класичному стилі. Розкішний дизайн надає цій моделі респектабельного та ділового вигляду.

Диван доступний у наступних варіантах:
- Окремий одномісний модуль;
- Двомісний модуль;
- Двомісний модуль з підлокітниками;
- Кутовий модуль.
Ви можете замовити один модуль або декілька і комбінувати їх так, як ви забажаєте!
- Матеріал оббивки — на ваш вибір. Класичний варіант — екошкіра або натуральна шкіра, але може бути використана будь-яка інша тканина;
Габаритні розміри крісла Візит в комплектації Одиниця:
| Висота виробу: | 850 мм |
| Ширина виробу: | 850 мм |
| Глибина виробу: | 870 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 440 мм |
| Висота спинки: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 590 мм |
| Ширина сидіння: | 850 мм |
Характеристики дивану Richman Візит в комплектації Одиниця:
| Модель: | Візит |
| Комплектація виробу: | Візит Одиниця |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра Роккі |
| Колір оббивки: | Роккі 100 |
| Матеріал каркасу: | Дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок: | Пластик |
| Колір ніжок: | Чорний |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло нераскладное |
| Обивочный материал | Велюр, Жаккард |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Категория обивочной ткани | 1 категория |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 85 см |
| Глубина | 87 см |
| Высота с учетом спинки | 85 см |
| Высота сидения | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | деревянный брус |
| Ножки | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | холофайбер, полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: от 10 554 ₴











