Передпокої Дора - це сучасно та стильно . Дора універсальний передпокій в бюджетному сігменті з міні шафою , дзеркалом та полицею для взуття .
Передпокій Дора — компактний проте дуже місткий. Дзеркало на двері додає більше місця для одягу та розширює простір

Може здатися, що коридору не варто приділяти багато уваги під час меблерування, хоча б тому, що він є найменшою кімнатою будинку. Але ж це саме те приміщення, яке дає змогу скласти перше враження про квартиру. Тут ви зустрічаєте гостей, повертаєтеся після роботи або навчання.
Розмір міні передпокоїв : 113,5*400*1920 мм
Нижня частина комплекту представлена тумбою для взуття з невеликою шухлядою для різних дрібних предметів.ХАРАКТЕРИСТИКИ Виробу :
Доступні кольори : Графіт , Дуб артізан , Кашемір .
ЛДСП: 16 мм;
Крйка : 2,0 мм;
|
Фурнітура Ручки, опори та гачки: пластикові |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Кашемир, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1135 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1920 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб Артизан |
Информация для заказа
- Цена: 9 030 ₴









