
Стол для макияжа “Beauty” с зеркалом
7 390 ₴
- В наличии
- Код: Art in Head
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Столик для макіяжу “Beauty” з LED-підсвіткою

Центральною частиною цього туалетного столика є дзеркало розміром 550×530 мм з 12 LED-лампочками .
Туалетний столик “Beauty” має три вертикальні та одну горизонтальну шухляду, які забезпечують достатньо місця для зберігання косметики, аксесуарів та інструментів. Така організація дозволяє тримати всі необхідні речі під рукою та підтримувати порядок на робочому місці.
Робоча поверхня розміром 940×430 мм пропонує багато місця для зручного розміщення всіх необхідних предметів.
Стіл виготовлений з ламінованого ДСП з крайкою ПВХ, що гарантує його довговічність та стійкість до зносу.
Доступні кольори ; Білий діамант , Графіт сірий , Дуб евок/білий , Дуб крафт золотий/Графіт . Кашемір .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый, Графит + белый |
| Производитель | Art in Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 55 см |
| Высота зеркала | 53 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 94 см |
| Глубина столика | 43 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 390 ₴











