
Косметический стол “Malta” с зеркалом
6 833 ₴
- В наличии
- Код: Art in Head
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Косметичний столик “Malta” з LED-підсвіткою

Центральним елементом цього столика є дзеркало розміром 490×604 мм, обладнане 12 патронами для лампочок. Це забезпечує рівномірне та яскраве освітлення, необхідне для точного нанесення макіяжу або догляду за собою. Лампочки нейтрального кольору, які йдуть у комплекті, можна замінити на більш холодні або теплі, залежно від ваших уподобань.
Туалетний столик “Malta” оснащений двома місткими шухлядами з розділювачами .
Стіл виготовлений з ламінованого ДСП з крайкою ПВХ, що гарантує його довговічність та стійкість до зносу. Доступний у п’яти кольорах, столик “Malta” легко впишеться в будь-який інтер’єр, незалежно від стилю – від класичного до сучасного.
Доступні кольори ; Білий діамант , Графіт сірий , Дуб евок/білий , Дуб крафт золотий/Графіт .
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый, Графит + белый |
| Производитель | Art in Head |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 61 см |
| Высота зеркала | 49 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 94 см |
| Глубина столика | 43 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 140 см |
- Цена: 6 833 ₴











