КРІСЛО ГЕЙМЕРСЬКЕ СЛІМ у трендових кольорах !

Слім оснащений:
⚪️ підтримкою для спини, що забезпечує здорове положення під час сидіння;
⚪️регулюванням висоти сидіння для ідеальної адаптації під користувача;
⚪️регулюванням нахилу спинки, що додає максимального комфорту.
Стілець Слім стане чудовим вибором👍
Він ідеально підходить для маленьких принцес та стане яскравим акцентом на вашій вітрині😊
Розмір: Висота стільця: мін. -1240 мм; макс. - 1320 мм; Сидіння: Ш*Г - 500*480 мм;
Висота сидіння в верхньому положенні/нижньому положенні: 500 мм/420 мм;
Розміри спинки (ВxШ): 810*540 мм;
Висота підлокітників: 240 мм;
Висота підйому механізму: 100 мм;
Колір:; Сидіння: Колір: Рожево-білий; Основа сидіння: фанера (гнутоклеєна), спинка - сітка;
Матеріал: екошкіра, метал + піна EPE;
Сидіння: Колір: Рожеіво/ Білий; Чорно/жовтий , Чорний / червоний , Чорний синій
Підйомний механізм: газліфт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Розовый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 48 см |
| Высота с учетом спинки | 132 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 48 см |
| Ширина спинки | 81 см |
| Высота спинки | 54 см |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Модификация | Выберите модификацию |
| Вид изделия: | Офисные кресла |
Информация для заказа
- Цена: 4 060 ₴
- Способ упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.











