
Стілець велюровий мякий Прадо
2 140 ₴
- В наличии
- Код: Микс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стілець з металевими ніжками , ідеально підходить для кухні, вітальні або офісу. Доступний у декількох колірних відтінках - Вілюр сірий , пудровий ,аквамарін , мокрий пісок ,оліва ,карі (жовтий )

Розмір: В: 890 мм; Г: 500 мм; Ш: 490 мм.
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: бежевий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Велюр.
Продаж кратно 4 шт (коробка).
Ніжки виготовлені із металу. Їхня поверхня покрита екологічно-чистою та довговічною порошковою фарбою.
Для сидіння і спинки використана гнутоклеєна фанера, для наповнення стільця — пінополіуретан.
Оббивка виготовлена із зносостійкої велюрової тканини, доповнена стильною строчкою та декоративним кантом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Аквамарин, Серый |
| Цвет обивки | Оливковый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет | Зелёный |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | гнутая фанера |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 490 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 870 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 140 ₴











