Стілець з металевими ніжками , ідеально підходить для кухні, вітальні або офісу. Доступний у колірних відтінках - Графіт та сірий .
Розмір: В: 87 см; Г: 55 см; Ш: 59 см;
Колір: Каркас: чорний; Сидіння: велюр графіт;
Матеріал: Каркас: ніжки - метал; Сидіння: поролон у велюрі.
Ніжки виготовлені із металу. Їхня поверхня покрита екологічно-чистою та довговічною порошковою фарбою.
Для сидіння і спинки використана гнутоклеєна фанера, для наповнення стільця — пінополіуретан.
Оббивка виготовлена із зносостійкої велюрової тканини, доповнена стильною строчкою та декоративним кантом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Серый |
| Цвет обивки | Графитовый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | гнутая фанера |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 590 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 870 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 530 ₴







