
Комплект обідній Бродвей венге-шоколад
9 660 ₴
- В наличии
- Код: Микс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект складається з обіднього столу та 4 стільців з м'яким сидінням. Гарний дизайн комплекту з прямими лаконічними формами чудово впишеться в будь-який класичний та сучасний інтер'єр кімнати. Елегантний вигляд виробу створить у приміщенні атмосферу гармонії та затишку. Такий набір призначений для облаштування обідньої зони на кухні, у їдальні та вітальні.

Стіл та стільці виготовлені з масиву деревини (гівея), стільниця - МДФ шпоноване.
Розмір: Стіл: 1100*700 мм; Висота: 740мм. Стілець: 410*440; Висота: 910 мм.
Колір: Венге -шоколад , темний горіх Тканина на стільцях: Темно-коричневий.
Матеріал: Каркас і ніжки: Дерево, Гевея; Столешня: МДФ.
Товщина столешні столу: 16 мм. Товщина ніжок столу: 45 мм.
В Комплект входить 1 нерозкладний стіл та 4 стільця. Продаж лише комплектами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество персон | 4 |
| Количество предметов | 5 |
| Стол обеденный | 1 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Раскладная столешница | Нет |
| Стул | 4 шт |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге-шоколад, Белый, Орех темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Темный орех, Белый, Венге-шоколад |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Опоры стола | натуральное дерево |
| Царговый пояс стола | массив дерева |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
Информация для заказа
- Цена: 9 660 ₴









