Новинка

Письмовий стіл ДРАЙВ - НОВИНКА . Нічого зайвого . Робоча поверхня з поглибленням у стільниці , для зручного розташування ноутбука чи клавіатури .
Розмір: Столешня: 1000x500 мм; Висота: 740 мм;
Колір: Столешня: білий, Ніжки: натуральний;
Матеріал: Ніжки: масив бука; столешня: МДФ лакований 20 мм;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие надстройки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Углы закругленные |
| Форма столешницы | фигурная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 20 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 740 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Высота от пола | 740 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Опоры | дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴












