
Стенка в гостинную Нота Графіт/Дуб Евок 195х147х42
6 026 ₴
- В наличии
- Код: DOROS
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня - це серце будинку, місце, де зустрічаються рідні та гості, де проводяться спільні сімейні моменти. Це приміщення відображає не лише стиль та естетику дому, але і його душу. Ось чому дизайн вітальні має величезне значення. Від правильного підбору кольорів та матеріалів до розташування меблів та аксесуарів - все це впливає на атмосферу та комфорт цього приміщення.
Пропонуємо Стінку у вітальню Нота Графіт / Дуб Евок 195 * 147 * 42 см

Матеріал - ЛДСП 16 мм
Задня стінка - ДВП 2.6 мм
Внутрішнє наповнення : полиці
Розміри : 151 х 40 х 147 см
Кольор корпусу - Графіт ; фасаду - Евок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 195 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 1470 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
Информация для заказа
- Цена: 6 026 ₴









