
Шкаф-надстройка для ванной комнаты Лола
3 431 ₴
- В наличии
- Код: ДОРОС
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колекція меблів в ванну кімнату в білому кольорі, це лаконічні та вмісткі меблі . Шафа пенал, тумба під умивальник стане чудовим рішенням як для малогабаритних приміщеннь так і для просторих кімнат.
Вироби встановлюються на пластикові опорні ніжки, мають закриті та відкриті полиці.
За бажанням можна змінювати варіацію відкривання фасаду: лівору або праворуч.
Вироби проходять ретельну перевірку та міцність та вологостійкість.
Цвет: Белый; Дуб Евок
ЛДСП: 16 мм;
Меблі доставляються в розібранному вигляді .
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 2 шт |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Наличие функциональной поверхности | Да |
| Количество ножек | 4 шт |
| Основной цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб Эвок |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 640 мм |
| Глубина | 316 мм |
| Высота | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 431 ₴











