Колекція серії Міра в білому кольорі, це лаконічні та вмісткі меблі для оселі. Шафа пенал, тумба під умивальник стане чудовим рішенням як для малогабаритних приміщеннь так і для просторих кімнат.
Вироби встановлюються на пластикові опорні ніжки, мають закриті та відкриті полиці.
За бажанням можна змінювати варіацію відкривання фасаду: лівору або праворуч.
Вироби проходять ретельну перевірку та міцність та вологостійкість.

Цвет: Белый;
ЛДСП: 16 мм;
Меблі доставляються в розібранному вигляді .
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | пенал |
| Форма пенала | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 2 шт |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Количество ножек | 4 шт |
| Основной цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Высота | 1835 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 725 ₴












