
Тумба под умывальник Мира Белая ДСП
1 888 ₴
- В наличии
- Код: ДОРОС
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колекція серії Міра в білому кольорі, це лаконічні та вмісткі меблі для оселі. Шафа пенал, тумба під умивальник стане чудовим рішенням як для малогабаритних приміщеннь так і для просторих кімнат.
Вироби встановлюються на пластикові опорні ніжки, мають закриті та відкриті полиці.
За бажанням можна змінювати варіацію відкривання фасаду: лівору або праворуч.
Вироби проходять ретельну перевірку та міцність та вологостійкість.
Колір : Белый;
ЛДСП: 16 мм;
Меблі доставляються в розібранному вигляді .
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 1 шт |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Количество открытых полок | 4 шт |
| Количество ножек | 4 шт |
| Основной цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Ножки | пластик |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Высота | 513 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 54 |
| Форма тумбы | прямая |
Информация для заказа
- Цена: 1 888 ₴









