
Тумба для ванной комнаты туалета Мистраль
2 100 ₴
- В наличии
- Код: Гамма стиль
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Для того, щоб все необхідне знаходилося в одному місці, були придумані тумбі для ванної кімнати.
Сучасні конструкції тумб передбачають наявність безлічі відділень, які потрібні для зберігання господарської дрібниці.
Тумба "Містраль" має невеликі габарити, що дозволяє розташувати її в будь-якому санвузлі біля унітазу. Тумба складається з двох окремих елементів, які можна з'єднувати між собою в будь-яких комбінаціях, а також ставити окремо. В комплекті 2 тримачі для паперу з втулкою, та без втулки. Тримач легко знімається для заміни рулонів. Всередині тумби полиці для миючих засобів, запасу туалетного паперу, освіжувача повітря. Деякі полиці можна переміщувати для зміни відстані по висоті в залежності від габаритів речей, які планується там розташовувати.
Характеристики : Цвет: Белый;
ДСП: 16мм;
Размер (ш/г/в): 400х200х800 мм;
2 держателя для бумаги съёмные металлические (хром);
Кромка: пластик 0,5мм;
Ручка: круглая (хром);
Опора-ножки: пластиковые;
Двери можно ставить на левую или правую сторону.
Мебель доставляется в разобранном виде. В комплекте фурнитура для сборки и схема изделия. Отверстия для сборки просверлены.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | пенал |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма пенала | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 1 шт |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Количество открытых полок | 5 шт |
| Количество закрытых полок | 2 шт |
| Наличие функциональной поверхности | Да |
| Основной цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Высота | 800 мм |
- Цена: 2 100 ₴










