
Письменный стол тумба трансформер РОЛИН
5 027 ₴
- В наличии
- Код: Неман
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Письмовий стіл-тумба "РОЛІН" від української меблевої фабрики "Неман" - це досконалий приклад інноваційного підходу до меблевого дизайну, який поєднує в собі стиль, функціональність та практичність.
Зі стільницею, виготовленою з надійного 16 мм ДСП, "РОЛІН" гарантовано міцність та довговічність виробу . Щодо кольорів, то Ви можете вибрати один із трьох доступних кольорів тумби-столу, які включають "Білий", "Дуб сонома" і "Венге".
У розгорнутому положенні, письмовий стіл-тумба має вражаючі розміри 1400х502х720 мм, що надає вам величезну робочу поверхню для ваших завдань. Однак, коли ви не використовуєте стіл, ви можете згорнути його до неймовірно компактних розмірів 463х502х720 мм, що робить його ідеальним для невеликих кімнат або студій.

Ще однією чудовою особливістю "РОЛІН" є наявність трьох шухляд, які надають додатковий простір для зберігання різних предметів та документів. Це дозволяє вам організовувати ваш робочий простір впорядковано та зручно.
Параметри трансформації столу:
- Габарити столу в розсунутому (розкладеному) стані: 1400х502х720 мм
- Габарити столу в зсунутому (складеному) стані: 463х502х720 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | мобильная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 16 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 502 мм |
| Высота | 720 мм |
| Вес | 42 кг |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 463 мм |
| Высота стола | 720 мм |
| Глубина стола | 502 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Крафт белый, Венге, Белый, Дуб сонома |
- Цена: 5 027 ₴











