
Кресло мягкое Парадиз Пісочний
3 240 ₴
- В наличии
- Код: Микс мебель Грейс
- +380 (97) 549-20-56Людмила
М’яке крісло із простьобаною велюровою оббивкою — це поєднання елегантного зовнішнього вигляду та щоденного комфорту. Завдяки лаконічному дизайну модель гармонійно вписується в інтер’єри зон очікування, ресторанів, салонів краси та житлових приміщень.

-
Високоякісна тканина велюр
-
Простібана поверхня — стильний акцент і додаткова зносостійкість
-
М’яка, приємна на дотик
-
Стійка до стирання та вигорання
-
🔹 Переваги
✔️ сучасний вигляд
✔️ довговічні матеріали
✔️ легкий догляд
✔️ універсальне застосування
✔️ ідеально для комерційних та житлових просторів
Розмір: В: 870 мм; Г: 570 мм; Ш: 580 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Cірий.
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Поролон у велюрі.
Продаж кратно 2 шт (коробка).
Різноманітна колорова палітка велюру .
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 58 см |
| Глубина кресла | 57 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 87 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера |
| Ножки | металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Наполнитель | Пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Пісочний |
- Цена: 3 240 ₴






