Стілець Барний з м'яким сидінням - чудове доповнення інтер'єру кухні, їдальні, бару.

Стілець барний мають додаткову кругову підніжку, що з'єднує собою чотири ніжки.
Розмір: В: 95 см; Г: 34 см; Ш: 41 см
Висота до сидіння: 65 см
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: антрацит
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, екошкіра з вінтажним ефектом
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Состояние | Новое |
| Тип основания | Крестовина с неподвижными опорами |
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Тип опор | 4 ножки, Ножки |
| Тип мебели | Барный табурет |
| Форма сиденья | квадратная |
| Материал каркаса | металл покрытый краской, металл |
| Обивочный материал | Экокожа |
| Цвет | Коричневый |
| Тип | Барный стул |
| Цвет каркаса | Черный |
| Подножка | Да |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 410 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Высота | 650 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 950 мм |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | экокожа |
| Ножки | металл |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴











