Стіл-трансформер обідній Spier DUO - Це легкий та компактний двосторонній розкладний стіл, розроблений саме для невеликих приміщень, що у складеному вигляді майже зовсім не займає місця. Його легко можна взяти з собою на природу, на дачу, в гараж тощо.

Універсальність дозволяє використовувати його в якості обіднього (на кухні чи в їдальні) чи письмового столу. Це стіл, що, має металеві опори (ноги). Це дозволяє забезпечити неперевершену стійкість конструкції завдяки використанню унікальної системи кріплення, якої не мають схожі вироби на дерев'яних опорах. Також за рахунок металевих опор стіл набагато легший за аналоги – всього 18 кг.
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Кольор ; Білий , Венге, Дуб сонома
Крайка стільниць: ПВХ 2 мм
Матеріал опор (ніг): метал
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 750х900х1070
Глибина у напівскладеному вигляді 570 мм
Глибина в складеному вигляді (Г, мм): 102
Кількість варіантів трансформації: 3
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб сонома, Венге |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | Стол книжка |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол-трансформер, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1070 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 102 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | металл, ламинированная ДСП |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | металл |
- Цена: 3 420 ₴












