
Стол-тумба трансформер з карго 2 в 1 Rand
5 280 ₴
- В наличии
- Код: Кнап-кнап
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл-трансформер Rand – це одночасно і зручна тумба з висувною шафкою карго для пляшок, столових приладів, склянок тощо, та, за необхідністю, компактний розкладний обідній столик.
Трансформується за секунди!
Це смарт-меблі, що можуть бути розташовані як на кухні, так і в будь-якому іншому приміщенні на ваш смак. Використовуйте Rand як невеличку винну шафу, фуршетний стіл, компактний робочій стіл, тумбу для зберігання документів, книжок, канцелярії - сфера застосування обмежується лише вашою фантазією! Легка трансформація забезпечується за допомогою використання сучасної фурнітури, а широка кольорова гама дозволить інтегрувати цю модель в будь-який інтерьєр вашого приміщення.
Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниць: ПВХ 2 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 933х500х1070
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 933х500х365
Кількість висувних cекцій: 1
Кількість варіантів трансформації: 2
Варіанти кольорів : Дуб сонома , Венге .Дуб крафт білий ,Дуб крафт золотий ,Ателье світлий .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Дуб Крафт Белый, Дуб сонома, Венге |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | Стол книжка |
| Тип кухонного стола | стол-трансформер, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 107 мм |
| Ширина стола | 50 мм |
| Высота стола | 93 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
- Цена: 5 280 ₴











