Передпокої Фінч - це сучасно та стильно . Це універсальний передпокій в бюджетному сігменті з міні шафою , дзеркалом та полицею для взуття .
Передпокій Фінч — компактний проте дуже місткий. Дзеркало на двері додає більше місця для одягу та розширює простір

Може здатися, що коридору не варто приділяти багато уваги під час меблерування, хоча б тому, що він є найменшою кімнатою будинку. Але ж це саме те приміщення, яке дає змогу скласти перше враження про квартиру. Тут ви зустрічаєте гостей, повертаєтеся після роботи або навчання.
Розмір передпокоїв : 2020*370*1450 мм
Нижня частина комплекту представлена тумбою для взуття з невеликою шухлядою для різних дрібних предметів.ХАРАКТЕРИСТИКИ ИЗДЕЛИЯ:
Доступні варіанти кольорів : Графіт / Дуб артізан .
ЛДСП: 16 мм;
Кромка: 2,0 мм;
- Всі вироби проходять перевірку на міцність та довговічність
Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Серый |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2020 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 560 ₴






