
Тумба для ванной комнаты туалета Циклон
1 440 ₴
- В наличии
- Код: Гамма стиль
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для того, щоб все необхідне знаходилося в одному місці, були придумані тумбі для ванної кімнати.
Сучасні конструкції тумб передбачають наявність безлічі відділень, які потрібні для зберігання господарської дрібниці.
Це невеличка тумба яка встановлюється поряд з унітазом і розрахована на зберігання запасу туалетного паперу,або побутової хімії які постійно мають бути під рукою.А також в ній є два різні кріплення які можливо використовувати як під звичайний туалетний папір,так і під папір з бумажною втулкою.
Характеристики
Цвет: Белый;
ДСП: 16мм;
Держатели бумаги: 2 держателя бумаги съёмных, металлических (хром).
Кромка: пластик 0,5мм;
Ручка: круглая (хром);
Опора-ножки: пластик;
Двери можно ставить на левую или правую сторону.
Мебель доставляется в собраном виде
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | пенал |
| Форма шкафа | прямой |
| Тип установки | Напольная |
| Форма фасада | прямой |
| Дверка | 2 шт |
| Тип открывания дверки | универсальное |
| Основной цвет | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Высота | 820 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 200 |
| Форма тумбы | прямая |
Информация для заказа
- Цена: 1 440 ₴



