Кухонний стіл Lars — актуальний лаконічний дизайн для стильного інтер'єру. Такий обідній стіл — це ідеальне поєднання функціональності, краси та надійності, яке не тільки прикрасить затишну їдальню та кухню, але й стане незамінним помічником в проведенні важливих заходів та незабутніх вечорів з родиною та друзями.

Стіл має довжину 1500 мм, завдяки чому він ідеально підходить для великих компаній або сімейних вечерів. Ширина стільниці становить 800 мм, що дозволяє розмістити відразу кілька тарілок та келихів.
Cтільниця виконана із матового фарбованого МДФ та гартованого скла. Таке скло стійке до перепаду температур, а також міцніше за звичайне в 5-6 разів.
Каркас столика виготовлений із металу та покритий порошковою фарбою, у 4 відтінках. Поєднання даних матеріалів говорить про довгий термін експлуатації виробу.
Зображення наноситься прямо на скло, за допомогою УФ-друку, що виключає відшаровування малюнка як це часто відбувається при методі поклейки плівок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Зеленый, Желтый, Лаванда, Каштан, Венге, Кремовый, Ваниль, Бежевый, Белый, Голубой, Красный, Бирюзовый |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Серый, Золотой, Бежевый, Белый, Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1500 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1900 мм |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | каленое стекло |
| Каркас, ножки | МДФ, металл, стекло |
| Царговый пояс стола | металл |
- Цена: 22 770 ₴












