Стіл письмовий Legate

Письмовий стіл Legate – ручний робочий стіл, що завдяки продуманому дизайну і широкому розміру робочої поверхні стільниці дозволяє використовувати його як комп'ютерний, робочий, письмовий, учбовий стіл або стіл для керівника компанії. Три відкриті бічні полиці з правого боку столу можна використовувати для зберігання книг, підручників, зошитів, канцелярського приладдя та інших речей, які можуть знадобитися вам під час роботи чи навчання. Просторий внутрішній простір під стільницею дозволяє ногам постійно знаходитись в комфорті. Письмовий стіл Legate відрізняється мінімальним однотонним дизайном, що пасуватиме до будь-якого інтер'єру: класика, модерн, лофт, hi-tech, арт-деко тощо.
Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри (ВхШхГ, мм): 750х1200х550

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 16 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП, металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 1200 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 730 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб сонома, Белый, Серый |
- Цена: 3 040 ₴











