Стіл письмовий Nous

Письмовий стіл Nous – зручний робочий стіл, що завдяки продуманому дизайну дозволяє використовувати його як комп'ютерний, робочий, письмовий або стіл для навчання. Три відкриті бічні полиці з правого боку столу можна використовувати для зберігання книг, підручників, зошитів, канцелярського приладдя та інших речей, які можуть знадобитися вам під час роботи чи навчання. Письмовий стіл Nous відрізняється мінімальним однотонним дизайном, що пасуватиме до будь-якого інтер'єру: класика, модерн, лофт, hi-tech, арт-деко тощо.
Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Максимальні розміри (ВхШхГ, мм): 850х1000х400
Ширина стільниці (мм): 730
Висота від підлоги до стільниці (мм): 750

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол компьютерный |
| Толщина | 16 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1000 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП, металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Глубина стола | 730 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб сонома, Белый, Серый |
Информация для заказа
- Цена: 2 240 ₴










