
Стол-трансформер Gustus обеденный
3 490 ₴
- В наличии
- Код: Kнап- кнап
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл-трансформер обідній Gustus

Стіл-трансформер Gustus – розкладний стіл, що після трансформації збільшує поверхню стільниці вдвічі. Універсальність дозволяє використовувати його в якості обіднього (на кухні чи в їдальні) чи письмового столу. Це єдиний стіл, що, поміж схожих моделей, має металеві опори (ноги). Це дозволяє забезпечити неперевершену стійкість конструкції завдяки використанню унікальної системи кріплення, якої не мають схожі вироби на дерев'яних опорах. Також за рахунок металевих опор стіл набагато легший за аналоги – всього 20 кг.
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниць: ПВХ 2 мм
Матеріал опор (ніг): метал
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 735х1200х900
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 750х900х600
Кількість варіантів трансформації: 2

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Серый, Венге |
| Цвет | Светло-серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 735 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1200 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Размер столешницы кухонного стола | True |
| Высота кухонного стола | False |
| Трансформация кухонного стола в журнальный столик | False |
- Цена: 3 490 ₴










