
Стол письменный -трансформер Hobana+Jumbo Дуб сонома
5 380 ₴
- В наличии
- Код: Кнап-кнап
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл письмовий -трансформер Hobana+Jumbo

Стіл-тумба трансформер з додатковою поворотною стільницею Тумба Hobana+Jumbo - універсальні меблі, що легко трансформуються з одного повноцінного письмового робочого столу з тумбою в два. У складеному вигляді стіл-трансформер Homana+Jumbo є письмовим столом з висувною тумбою. Його стільниця на металевій опорі може обертатися на 360 градусів. У разі необхідності досить потягнути та висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте вже не один багатофункціональний письмовий або ж журнальний стіл, а одразу два! В такому варіанті трансформації ви можете розташувати цю модель як під кутом стільниць в 90 градусів одна до одної, так і повністю в розгорнутому на 180 градусів вигляді. В розкладеному вигляді на обох стільницях достатньо місця, аби виконувати різноманітні завдання навіть удвох: працювати чи навчатися. Тумба цього розкладного стола-трансформера містить дві відкриті полички та одну висувну шухляду, які можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди книги, журнали, підручники, канцелярське приладдя та інші предмети.
Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниць: ПВХ 2 мм
Розміри в розкладеному на 180 градусів вигляді (ВхШхГ, мм): 770х2280х500
Розміри в розкладеному на 90 градусів вигляді (ВхШхГ, мм): 770х1430х1350
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 770х1350х500
Кількість відкритих полиць: 3
Кількість варіантів трансформації: 3
Розробленны моделі тумби з шухлядками від одної до 3

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | мобильная и стационарная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Дуб сонома |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 16 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП, металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Ширина стола | 1350 мм |
| Высота стола | 770 мм |
| Глубина стола | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + белый, Бетон + белый , Белый + дуб сонома |
- Цена: 5 380 ₴






