
Стол компьютерный -тумба трансформер Hobana Ш 1 Венге
4 470 ₴
- В наличии
- Код: Кнап-кнап Ш1
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл-тумба трансформер Тумба Hobana – універсальні меблі, що легко трансформуються зі стильної тумби в повноцінний робочий письмовий стіл. У складеному вигляді стіл-трансформер Тумба Hobana є компактною тумбою. У разі необхідності досить потягнути і висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте багатофункціональний письмовий або ж журнальний столик. В розкладеному вигляді на стільниці достатньо місця, щоб виконувати різноманітні завдання: працювати чи навчатися. Адже на стіл можна поставити ноутбук, освітлювальні прилади, різні аксесуари та інші елементи. Конструкція складного стола-трансформера в розкладеному вигляді включає три відкритих полиці, що можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди книги, журнали, підручники, канцелярське приладдя та інші предмети.

Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 756х1400х500
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 756х450х500
Кількість відкритих полиць: 2
Кількість варіантів трансформації: 2

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | мобильная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Цвет | Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 756 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + белый |
- Цена: 4 470 ₴





