Стіл-трансформер комод Shiron

Стіл-комод трансформер Shiron – універсальні меблі, що легко трансформуються зі зручного комоду в повноцінний робочий письмовий стіл. У складеному вигляді комод-трансформер Shiron є звичайним комодом. У разі необхідності досить потягнути та висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте багатофункціональний письмовий або ж журнальний стіл. В розкладеному вигляді на стільниці достатньо місця, щоб виконувати різноманітні завдання: працювати чи навчатися. Адже на стіл можна поставити ноутбук, освітлювальні прилади, різні аксесуари та інші елементи. Конструкція цього складного стола-трансформера містить три місткі висувні шухляди, які можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди постільну білизну, книги, канцелярію та будь-що інше, що може вам знадобитись.
Матеріал корпусу та стільниці: ламіноване ДСП (16 мм).
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри в розкладеному вигляді (ВхШхГ, мм): 750х1383х500
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ, мм): 750х432х500
Кількість висувних шухляд: 3
Кількість варіантів трансформації: 2

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тумба в комплекте | мобильная |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | мобильная |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип мебели | стол письменный |
| Толщина | 16 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1383 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + белый, Бетон + белый , Белый + дуб сонома |
| Особенности | Выездная тумба |
- Цена: 5 730 ₴












