Стілець Martin українського виробництва від ТМ Компанія Джем — універсальна модель, яка впишеться в інтер'єр кухні, їдальні, офісу, салону краси або ресторану.
Зручна посадка дозволяє дуже комфортно розташуватись та відпочити.
Доступне у декількох колірних відтінках тканини та ніжок. Чорні ,білі, або деревяні ясінь . (За вищею ціною )
Для сидіння і спинки використана гнутоклеєна фанера, для наповнення стільця — пінополіуретан.
Оббивка стільця Martin — із зносостійкої велюрової тканини, доповнена стильною строчкою та декоративним кантом.
Крісло українського виробництва ідеально підходить для кухні, вітальні, дитячої або офісу.
Доступне у декількох колірних відтінках тканини та ніжок.
Для сидіння і спинки використана гнутоклеєна фанера, для наповнення стільця — пінополіуретан.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Бежевый, Серый, Зеленый |
| Цвет обивки | Бордовый |
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Дуб натуральный, Белый, Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | гнутая фанера, фанера, металл |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Обивочный материал | Велюр, Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Высота | 840 мм |
| Основные атрибуты | |
| Форма сиденья | прямоугольная |
- Цена: 3 640 ₴











