
Обідній стіл ВІТО
Обідній розсувний стіл ВІТО - це стильний та практичний елемент меблів, який привнесе елегантність і зручність у ваш простір. Цей стіл має круглі кути з радіусом R=60, що надає йому м'якість та приємний зовнішній вигляд.
Привабливий дизайн
Однак, що робить стіл ВІТО особливим, це його перекрещені ноги, які є центральною частиною дизайну. Це не тільки додає стільцю стійкості, але також створює естетично привабливий ефект.

Материал изготовления стола :
-
стільниця – ЛДСП 16 мм вищого сорту Swisspan.
-
Крайка - ПВХ 1/0.45 мм
Доступні варіанти кольорів:
- Бетон
- Кашемір/Дуб торро
-Дуб торро
Габарити столу в складеному стані:
-
ширина - 1360 мм
-
довжина - 680 мм
-
висота - 750 мм
Габарити столу в розкладеному стані:
-
ширина - 1760 мм
-
довжина - 680 мм
-
висота - 750 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, раскладной |
| Цвет каркаса | Серый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1360 мм |
| Ширина стола | 680 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная с закруглениями |
| Размер столешницы кухонного стола | True |
- Цена: 6 772 ₴









