
Крісло комп'ютерне дитяче Лео сітка
3 850 ₴
- В наличии
- Код: Richman
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Габаритні розміри зручні для дітей і підлітків. Пластикова ударостійка фурнітура білого кольору й погумовані колеса з білим обідком. Міцна хромована хрестовина та хромований пневмопатрон. Механізм гойдання М1 з фіксацією у вертикальному положенні.

Матеріал: Хром
Висота виробу в нижньому положенні,см: 82
Висота виробу у верхньому положенні,см: 92
Висота сидіння в нижньому положенні, см: 47
Висота сидіння у верхньому положенні, см: 57
Висота спинки, см: 39
Висота від підлоги до підлокітників, см:
Висота підлокітників, см:
Довжина підлокітників, див:
Розсіяння між підлокітниками, див:
Ширина сидіння, см: 43
Глибина сидіння, см: 43
Ширина виробу, см: 43
Глибина виробу, див: 50
Механізм: посилений М1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий, Розовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Розовый |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 43 мм |
| Глубина кресла | 43 мм |
| Высота с учетом спинки | 92 мм |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 мм |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Основной обивочный материал | ткань |
Информация для заказа
- Цена: 3 850 ₴
- Способ упаковки: Фірмова картонна коробка, фірмовий скотч.











