Стілець українського виробництва , ідеально підходить для кухні, вітальні, дитячої або офісу. Доступний у декількох колірних відтінках.

Ніжки виготовлені із металу. Їхня поверхня покрита екологічно-чистою та довговічною порошковою фарбою.
Для сидіння і спинки використана гнутоклеєна фанера, для наповнення стільця — пінополіуретан.
Оббивка виготовлена із зносостійкої велюрової тканини, доповнена стильною строчкою та декоративним кантом.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Зеленый, Голубой, Серый, Кремовый |
| Цвет обивки | Серый |
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый, Черный |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Мягкое сидение |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Каркас кресла | металлический профиль |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр, Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 850 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 780 ₴












