
Стол обеденный стеклянный Boston A
10 460 ₴
- В наличии
- Код: Джем
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пропонуємо класичний розкладний стіл Boston A, за яким точно буде зручно всім.
Каркас виконаний з МДФ, покритого міцною структурною плівкою в різних відтінках : Бетон світлий , Бетон темний , чорний ,Біле дерево , Ваніль .
Для виготовлення кухонного столу ми використовуємо особливе, загартоване скло. Стільниця з такого матеріалу стійка до перепаду температур, а також міцніше за звичайне скло в 5-6 разів.
Стільниця — гартоване скло 4 мм — ударостійка та витримує перепади температури.
Зображення наноситься прямо на скло, за допомогою УФ-друку, що виключає відшаровування малюнка як це часто відбувається при методі поклейки плівок.
Розмір — 1100(1450)*700*750 мм.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Секвоя, Бетон, Ваниль, Белый, Серый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Цвет каркаса | Слоновая кость, Серый, Белый, Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1450 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ крашеный, каленое стекло |
| Каркас, ножки | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 10 460 ₴











