
Обеденный стеклянный стол Boston T Бостон Т 1200
13 850 ₴
- В наличии
- Код: Джем
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл Boston T.
За таким столом дуже зручно сидіти. Стільниця закріплена на стійкій центральній опорі, тому ви зможете розмістити за таким столом більше стільців. Також буде дуже зручним використання такого столу з кухонним куточком - легко зайти і сісти за стіл.
Каркас зроблений з МДФ, покритого міцної структурної плівкою. Центральна вставка на опорі - глянцеве гартоване скло, пофарбоване в тон каркасу.
Стільниця стійка до перепаду температур, а також міцніше за звичайне скло в 5-6 разів.

Зображення наноситься прямо на скло, за допомогою УФ-друку, що виключає відшаровування малюнка як це часто відбувається при методі поклейки плівок з друком.
Матеріал стільниці - загартоване скло 4 мм та ДСП 16 мм . Розмір 1100(1450 ) *700 . Або 1200(1550 )*800
Центральна опора столу може бути виготовлена в колірному рішенні: Бетон темний, Бетон світлий, Чорне дерево, Біле дерево .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДжемАрт |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный, Коричневый, Серый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Закаленное стекло |
| Тип мебели | кухонный стол |
| Тип кухонного стола | раздвижной, стол-трансформер, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Слоновая кость, Серый, Белый, Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1450 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ крашеный, каленое стекло |
| Каркас, ножки | МДФ, МДФ крашеный |
- Цена: 13 850 ₴





