Може здатися, що коридору не варто приділяти багато уваги при меблювання, хоча б тому, що він є найменшою кімнатою будинку. Але це саме те приміщення, яке дозволяє скласти перше враження про квартиру. Тут ви зустрічаєте гостей, сюди повертаєтесь після роботи чи навчання.

Розмір: Висота: 2250, Ширина: 1200, Глибина: 400.
Колір: дуб сонома; горіх еко, урбант лайт .
Матеріал: ДСП+скло
Принцип збирання симетричний, тобто дверцята можуть бути як з ліва так
і з права!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 1 |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Дуб трюфель, Орех экко, Урбан Лайт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 2250 мм |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная, стекло |
Информация для заказа
- Цена: 7 190 ₴










